You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Reklamın Dijital ve Yaratıcı Evriminde Sizi Başarıya Taşıyan, Özgün Stratejilerle Markanızı
Aydınlatan Tam Hizmet Ajansı.
Logo ve Kurumsal
Kimlik

Bilgi Al

Logo ve Kurumsal Kimlik Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüdür. Bir şirket, vakıf veya kuruluşun şirket içinde veya dışındaki imajını temsil eden bir kavramdır. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade çoğunlukla değişmeyen ve sınırları belli olan bir ifade olarak bilinir.

Sosyal Medya
Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Suncrafted Ajans sahip olduğu uzman ekip sayesinde markanızın analizini yapar. Şirketinizin uygulamaya konulacak medya planlarını belirler. Markanızı korumayı ve güçlendirmeyi hedefleyerek sosyal medya kampanyanızın hedef kitlenize ulaşım sürecindeki yol haritasını çıkartır.

Dijital Reklam

Dijital Reklam Reklam kavramının öneminin anlaşılmasından sonra her türlü hizmet veren firmalar rekabet ortamında kendilerine yer edinebilmek için kendisine uygun reklamlarla tanıtım yaparlar. Ancak firmalar nasıl reklam yapacaklarını ve yaptıkları reklamların nasıl bir etki bırakacaklarını bilmeleri ise oldukça zordur.

Web Hizmetleri

Web Hizmetleri Suncrafted Ajans web hizmetleri alanında firmalara hizmet sunmaktadır. İlk önce siz müşterilerimizi dinleyerek planlarınızı ve fikirlerinizi öğrenmeye çalışırız. Ardından firmanın mevcut durum analizini yaparak hedeflerine nasıl ulaşacağı konusunda analizlerimizi paylaşırız.

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi Pazarlama sektöründe markanızı veya firmanızı hedef kitlenize tanıtmak ve ulaştırmak için en önemli iletişim şekillerinden biri tanıtım filmi olarak bilinir. Markanızın kimliğini ön plana çıkarmak ve hedef kitlenizin sizi daha yakından tanımasını sağlamak için tanıtım filmi oldukça başarılı bir tercihtir.

Ürün Çekimi


Ürün Çekimi Ürün çekimi konusunda ... yıla aşkın tecrübe ve uzman bir kadroyla karşınızda bulunmaktayız. Ürününüzü hak ettiği değerde sergilemek ve müşterinizin aklınızda yer edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bizler en son teknolojiye sahip ekipmanlarımız, profesyonel ve dinamik prodüksiyon ekibimiz ile oldukça dikkatli bir şekilde çalışmaktayız.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım ekibimiz, son trendleri takip ederek, sektörün önde gelen araçları ve tekniklerini kullanarak size özgün tasarımlar sunmaktadır. İşbirliği yaptığımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler üretmek için öncelikli olarak sizinle yakın iletişim kuruyoruz. Grafik tasarım dünyasında markanızı öne çıkarmak için Suncrafted Ajansı'na güvenebilirsiniz.

Medya Planlama

Medya Planlama Medya planlama reklam veren bir firmanın mesajını hedef kitlesine ulaştırmak için hangi medya kanallarını kullanabileceğine karar verme süreci olarak tanımlanır. Medya planı oluşturulmadan önce pazarlama ve reklam amaçlarının planlanması gerekir. Planlama işleminin ardından medya kanallarından hangilerinin kullanılması gerektiğine karar verilmesi gerekir.
Nasıl Çalışırız ?

01Markayı Tanıma Ve Durum Analizi

Sürecimiz markayı tanıma ile başlar, bu süreçte hem öncelikle araştırmalarımızı yaparak dışarıdan bir göz olarak markanın ihtiyaçlarını, eksiklerini ve genel konumunu saptarız. Ayrıca bir de markayı markanın kurucularından dinlemeyi tercih ederiz. Marka ile ilgili araştırmalarımızı yapıp; markayı bir de marka kurucularından dinledikten sonra markanın ihtiyaçlarını belirler, ekipçe toplantı alırız.


02Projelendirme Ve Fiyat Teklifi

Marka için hazırladığımız genel iş stratejisi doğrultusunda yapılması gerekenleri, bu süreçleri nasıl gerçekleştireceğimizi bir plan dahilinde hazırlar, müşteriye sunarız. Müşteri ile beraber belirlediğimiz bütçe doğrultusunda ihtiyaç listesinde yer alan her başlık için fiyat teklifi hazırlarız. Marka ile anlaşma sağlandığı takdirde sözleşmemizi hazırlar, imza için bir araya geliriz.


03İş Akış Süreciİş akışımızda her detayın açık ve net olmasını önemseriz. Müşteri, Markamera’nın ne yapacağını, ne zaman ve nasıl yapacağını bilir. Süreç içerisinde işin gerçekleştirilmesini sağlamak kadar bilgi akışının zamanında ve doğru şekilde aktarılmasını da sağlarız. Açık iletişim modelimiz sayesinde çalıştığımız her marka ile uzun yıllar çalışır ve bu birlikteliği etkin bir biçimde sürdürmeye çabalarız.


04DeğerlendirmeÇalışılan süre boyunca neler yaptığımızı, neler başardığımızı; nasıl bir süreç geçirdiğimizi anlatan bir değerlendirme raporu hazırlar, marka kurucuları ile paylaşırız. Bu değerlendirme sürecinin akabinde ise yeni iş yılı planını hazırlarız.