Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Suncrafted Ajans sahip olduğu uzman ekip sayesinde markanızın analizini yapar. Şirketinizin uygulamaya konulacak medya planlarını belirler. Markanızı korumayı ve güçlendirmeyi hedefleyerek sosyal medya kampanyanızın hedef kitlenize ulaşım sürecindeki yol haritasını çıkartır. Ardından hedef kitlenize ulaştıktan sonra hakkınızda bilinen değeri korumayı amaçlar.

Çevrimiçi medyanın, bilgilerin hızlı yayılmasını sağladığı kaçınılmaz bir gerçektir. Ancak çevrimiçi medya pozitif olduğu kadar negatif olarak da markayı etkileyebilmektedir. Suncrafted Ajans, profesyonel sosyal medya danışmanlığı ile dijital kampanya stratejilerinin detaylı ve sayısal verilere dayanan çalışmalar sonucunda belirler.

Sosyal medya, her geçen gün markalar için önemli hale gelmektedir. Bu kavramı dijital ticari platform olarak da tanımlayabiliriz. Instagram, Facebook ve Twitter’ da ve daha birçok mecrada markalar, ürünler ve kişiler hakkında yorum yapılıyor, içerik paylaşılıyor, tavsiye alınıyor. Kişiler ürün ve hizmetlerle ilgili şikayetlerini en kolay ve rahat sosyal medyada dile getiriyor.

Suncrafted Dijital Pazarlama Ajansı, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturmakta, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir. Suncrafted ajans, aynı zamanda dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik fark oluşturacak sosyal medya kampanyalarını, Instagram, Facebook ve diğer kanallarda kullanarak hayata geçirmektedir. Tam anlamıyla profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

İşinin uzmanı Suncrafted Ajans ekibi, kampanya oluşum sürecinde bir araya gelerek her yönden en verimli yolu belirleyerek kendi alanlarında kampanya geliştirme süreci kapsamında çalışmaya başlar. Profesyonel sosyal medya danışmanlığı yürüttüğü sosyal medya kampanyası süresince ve bitiminde de, markanızın değerini korumak için çalışır. Bunlara ek olarak Suncrafted Ajans sunduğu profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile markanızın kampanya öncesi ve sonrası dijital performansını ölçerek size periyodik olarak rapor hazırlar.

Sosyal Medya Verilerinin Toplanması

Milyonlarca insanın aktif olarak yer aldığı sosyal medya beğeniler, paylaşımlar, yorumlar, hashtagler ve tıklanmalar neticesinde veri elde edilen bir kaynaktır. Fakat bu kadarla da kalmıyor. Dijitalleşme her geçen gün artarken günümüzde arama motorlarında (Google, Yandex vb.) ve sosyal medya platformlarında arattığımız ürünler karşımıza reklam olarak çıkıyor. Tüm bunların akabinde insanlar hiçbir arama kutusunda aratmadıkları halde sadece bir telefonun olduğu ortamda konuştukları ürünlerin reklamı ile karşılaştıklarını söylüyorlar. İşte dijital mecraların gücü burada kendini göstermeye başlıyor. Ticari olarak faaliyet alanınız ne olursa olsun, reklam için mecranız dijital pazarlama olsun. Bu yüzden Suncrafted Ajans olarak siz müşterilerimize profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

(Facebook) Hedefe Ulaşmanın Yolu Burada!

Her gün 1,93 milyar insan arkadaşlarıyla, sevdikleriyle bağlantı kurmak ve ilgilendiği sayfaları takip etmek için bu mecrada… Facebook reklamları gelişmiş hedefleme seçenekleri ile potansiyel müşterilere ulaşmanızı ve satışlarınızı arttırmak için harika bir fırsat sunar. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak ister misiniz?

Instagram ile Cirolarınızı Artırın!

Her gün 500 milyondan fazla kullanıcı kendi fotoğraflarını paylaşmak, çevresinde gördüğü ilginç anları paylaşmak ve keşfetmek için Instagram’ ı ziyaret ediyor. Günümüzde dijital medyanın etkisiyle markalar, etkileşime hazır olan hedef kitleleri ile hızlıca satışlarını arttırmak için Instagram reklamlarını kullanıyor. Yeni ticari platformu olan Instagramda yerinizi almak için neyi bekliyorsunuz?

Verimlilik, Ölçülebilirlik ve Karlılık

Dünyada her ay 2,91 milyardan fazla insan Facebook’u, 2 milyardan fazla insan Instagram’ ı aktif olarak kullanıyor. Dijital pazarlama verimliliğini yükseltmek ve potansiyel müşterilerinizle hızla etkileşime geçmek için Facebook ve Instagram önemli bir pazarlama aracı haline gelmiştir. Artık günümüzde hangi sektörde olduğunuzun hiç bir önemi yok. Fiziksel mağazanızdan daha yüksek hedef kitleye ulaşabileceğiniz bu ticari sosyal mecra, sizleri hedefleriniz ile buluşturuyor. Suncrafted Ajans sunduğu profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile siz değerli müşterilerimizi hedefleri ile buluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir